Hakkımızda

Eve Yardımcı Eleman Bulmanıza Yardımcı Oluyoruz.

Eve yardımcı kadın alımı yaparken, bu işi gerçek anlamda yapabilecek bir personel seçimi yapmanız gerekiyor. Hem ev işlerini yapabilecek kadar el yatkınlığının olması hem de güvenilir olması, sizin ve ailenizin işlerinin düzenli bir biçimde yapılabilmesi için önemlidir. Bunlar, yardımcı bayan alımı yapılırken üzerinde durulması gereken temel kriterlerin sadece bir kaçıdır. Hatta özellikle evlere villalara temizlik ve yemek personelleri dışında sizlere erkek eleman olarak şöför, bahçıvan, koruma vb gibi görevleri yerine geitrebilecek kalifiya personeller isterseniz karı koca evli çiftlerin de istihdam edilmesine yardımcı olabiliriz.

Ev işleri için özel bir eğitim gerekmiyor. Fakat tercih edilecek kadın personelin, bu işlerde becerikli olması, seri ve enerjik davranması, ev içerisinde düzenin sağlanmasından, mutfaktaki yemeklerine yapımına kadar her bir ayrıntıyı yapabilmesi gerekiyor.


Eğitimli Eve Yardımcılar Burada

Ev işleriniz için yardımcı yatılı bayan personeli ev içerisindeki genel düzen ve genel işleyişten sorumludur. Aynı zamanda aile bireyleri evde olduğu zamanlarda, en önemli yardımcıları konumundadırlar. Aile bireyleri evde olmadığı zamanlarda ise, ailenin daha küçük, çocuk yaştaki bireylerin bakıcılığını yapabilecekleri gibi aynı zamanda evin temizliğinden ve güvenliğinden de sorumlu olurlar. Özellikle bir eve yardımcı kadın için ev içerisinde talep edilen iş sınırı neredeyse yok gibidir. Temel olarak yapması gerekenleri ise aşağıdaki gibi maddeler halinde sıralandırmanız mümkündür. Gibi maddeler, eviniz ile ilgili her türlü işi yapacak ya da yardım edecek personelin başlıca görevleri arasındadır.

Evin genel temizliğini yapması Mutfak işlerini yapması ya da yardımcı olması Çocuklara bakması, sahip çıkması, gerektiğinde eğitmesi Ev içerisindeki önemli, değerli eşyaların korunması ve zarar görmemesi Yemek, temizlik, ütü, çamaşır, bulaşık gibi rutin işlerin yapılması Alıverişin yapılması


Profesyonel Ev Yardımcıları

Profesyonel ev yardımcısı daha önceki tecrübeleri belirli bir seviyeye gelmiş ve işinde ne derece başarılı olduğunu kanıtlamış bir elemandır. Hal böyle olunca, siz kendisine eviniz ile ilgili yapılması gerekenleri uzunca anlatmanıza gerek kalmadan, kendisi yapılması gereken tüm işleri kavrayabilir. Bu bağlamda daha verimli çalışacağından emin olabileceğiniz gibi aynı zamanda “güvenilir” bir personel olması da sizler için elbette oldukça büyük bir avantajdır.

Yardımcı Arayanlara Kaliteli Hizmet

İster eve yardımcı bayan personel için isterseniz de hem erkek hem de karı koca çiftler için belirlenen çalışma şekli şartları ise yardımcının yatılı olması ya da gün içerisinde belirli saatlerde çalışması durumuna göre farklılık göstermektedir. Bu aynı zamanda fiyatları da önemli ölçüde etkileyen bir ayrıntıdır.

Eve ve villaya yardımcı aradığınızda sonuçta iş ya da özel hayat durumunuza bağlı olarak, beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet anlayışına sahip ve güvenilir bir ev yardımcısı bulmak için yine bu alanda güvenilir bir sağlayıcı firmalardan istifade etmeniz gerekiyor. Rekdan Danışmanlık olarak evde yatılı yardımcı ihtiyaçlarınız için nitelikli ve güvenilir çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hemen arayın, yardımcınızı gönderelim 0542 626 51 09